Noclegi Zakopane

Małgorzata i Dariusz Król są właścicielami firmy "DIG" i posiadają 3 domy noclegowe, położone niedaleko Doliny Olczyskiej i kompleksu narciarskiego "Nosal". To wspaniałe miejsce na wypoczynek. W 37 pokojach nocują rodziny, pary, klienci indywidualni oraz grupy zorganizowane. Noclegi w Zakopanem u państwa Król nie są drogie, dlatego na brak klientów firma nie narzeka. Oprócz pokoi gościnnych, ośrodki te oddają do dyspozycji swoim klientom autobus marki Iveco DAILY /autobus z klimatyzacją/, siłownię i świetlicę z telewizorem - wkrótce sala konferencyjna/inwestycja w trakcie realizacji/.

Jeśli ktoś nie może się obyć bez komputera i kontaktu ze światem, może zabrać swojego laptopa. W budynku jest bowiem internet, z którego mogą korzystać goście. Pięknie położone ośrodki, z widokiem na Tatry, stanowią doskonałą bazę wypadową w góry, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Właściciele domów, na życzenie klientów, organizują wycieczki po Zakopanem i okolicach oraz wypady za granicę, na Słowację. Pomagają załatwić wszelkie formalności, przewodników, służą radą i pomocą. W Zakopanem noclegi u państwa Król warto zamówić wcześniej. Domy słyną ze wspaniałej atmosfery i doskonałego jedzenia, dlatego w czasie sezonu można nie znaleźć tam wolnego łóżka.

Główna :: Aktualności :: Willa Sport :: U Florka :: U Florka II :: Szałas :: Cennik :: Różne :: Położenie :: Dojazd :: Kontakt
Stronę odwiedziło gości: 70678

Noclegi Zakopane | Zakopane noclegi | Imprezy integracyjne Zakopane
Hosted by webd.pl